اموزش نصب محافظ صفحه نمایش گلس

اموزش نصب محافظ صفحه نمایش گلس ,

چگونه محافظ گلس را نصب کنیم ؟ اموزش نصب گلس GLASS

ابتدا تمام محتویات داخل بسته ی گلس را خالی کنید این محتویات شام گلس دستمال میکروفایبر دو بسته دستمال خیس و خشک و برچسب پرز گیر میباشد.

۱ – اولین قدم و مهم ترین قدم تمیز کردن صفحه نمایش است دقت داشته باشید که وجود هر گونه پرز و چربی زیر برچسب باعت نچسبیدن و ایجاد حباب در زیر برچسب میشود که تمام کار را خراب میکند پس با دقت زیادی کار را شروع کنید. بسته دستمال خیس را باز کرده و تمام صفحه نمایش گوشی را تمیز کنید سپس بسته دستمال خشک را باز کرده و صفحه نمایش را خشک کنید بعد از ان که صفحه نمایش را خوب خشک کردید دستمال میکروفایبر را برداید و محکم روی صفحه ی نمایش بکشید و از زوایا ی گوناگون بررسی کنید تا مطمئن شوید لکه چربی ای جا نمانده باشد.

۲ – پیشنهاد میکنیم نصب صفحه نمایش گلس را در محیطی انجام دهید که عاری از گرد غبار باشد چرا که هر چقدر شما در پاک کردن پرز ها سریع عمل کنید باز هم در لحظات اخر پرز های هستند که جایگزین شوند. این پرز ها در اخر باعث ایجاد حباب میشوند.

۳ – پس از این محافظ گلس را بردارید جهت و موقعیت نصب را در ذهن خود تمرین کنید. سپس لایه اول برچسب را باز کرده و بدون این که دستتان به پشت برچسب برخورد کند ان را بر روی صفحه نمایش قرار دهید.

۴ – اجازه دهید خودش بر روی صفحه نمایش بچسبد البته میتوانید با انگشت خود کمی فشار بیاورید تا این عمل بهتر و سریع تر انجام شود. در تمام طول این مراحل پرز های معلق در هوا را فراموش نکنید و اگر محافظ را کج نصب کردید به ارامی ان را بلند کنید و با درستی ان را در سر جای خود ان قرار دهید. بعد از این که محافظ گلس خودش بر روی صفحه نمایش به ارامی چسبید شما هم با دستمال از مرکز به گوشه ها فشار بیاورید تا بخوبی بچسبد و اگر حبابی هوایی در زیر برچسب جامانده ان را به بیرون هدایت کنید.

۵ – پس از این که از نصب صحیح محافظ گلس خود مطمئن شدید برچسب رویی را هم از محافظ گلس بردارید.

ویدئو ی اموزشی

دیدگاه شما

برای ارسال دیدگاه لطفا ابتدا وارد سایت شوید .

وارد شوید

برگشت به بالا